Jsme ryze český výrobce kojeneckého/dětského oblečení a doplňků pro miminka. Příběh našeho podnikání se začal psát v roce 2018, kdy se předčasně narodil náš syn. Nedostatek oblečení pro nedonošená miminka, absence jednoduchých kombinací, které lze lehce sladit a marné hledání po českém kvalitním výrobku vyrobeném i z českého materiálu, nás dovedlo k myšlence tohoto e-shopu. 

Jsme pro tuto práci nadšeni a tak věřte, že každý kousek oblečení, který se Vám dostane do ruky, byl vyroben s pečlivostí a láskou :-).

Od srpna 2019, kdy byl e-shop spuštěn, jsme již dodali několik stovek nedonošeneckého oblečení nejen rodičům, ale také do některých neonatologických center v ČR, která si i dokonce v některých případech oblečení ideální pro potřeby nedonošených miminek navrhla sama. I zde jsme flexibilní a pokud potřebujete cokoliv atypického, chcete jinou kombinaci barev než zde najdete, potřebujete delší nebo užší variantu oblečení, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, prostřednictvím Facebooku nebo Instagramu. Rádi Vám vyrobíme oblečení pro Vaše nejmenší dle Vašich představ a potřeb. 

E-shop samozřejmě nenabízí jen oblečení pro nedonošená miminka, ale i běžné kojenecké a dětské velikosti 50-146.

S postupem času jsme kvůli různorodosti materiály rozšířili o zahraniční materiály (i když jen okrajově). Tyto zahraniční materiály však splňují CERTIFIKACI Ökotex Standard 100, třída 1, pro děti do 3 let věku nebo CERTIFIKACI GOTS, která patří mezi nejpřísnější a nejuznávanější certifikaci pro textil vyrobený z organických vláken. V drtivé většině ale využíváme nadále české materiály - nejen české látky, ale také české patentky, české zipy a české nitě. Rádi bychom tak podpořili české výrobce a hlavně jejich kvalitu.

Pokud i Vás tato myšlenka zaujala, jste na správném místě :-).

Za MoMimi Jitka a Lukáš